PARTNEŘI

Freelance Core logo bílé
Marketingová agentura Freelance Core

Freelance Coreobětavý kolektiv expertů digitálního marketingu s přesahem do produkce multimédií, event managementu a PR. Zaměřují se na profesionální online marketingové služby, grafiku, foto, video i animace a reklamní support pro firmy, instituce, organizace a podnikatele.

MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku

MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., jež déle než 150 let pečuje o zhruba 100 miliónů zákazníků ve více než 50 zemích světa. Na českém trhu působí od roku 1992 a nabízí širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha
zemích světa a jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií.

F.X.C.G EDUCATION s.r.o.

F.X.C.G. Education založili Radek Babčan a Jakub Kania, kteří se pohybují ve světě forex tradingu od roku 2013. Díky vlastní strategii i bezpečnému finančnímu managementu dosáhli stabilních a dlouhodobých zisků. Momentálně se firma věnuje vzdělávání v oblasti obchodování na měnových trzích. Nabízí online i živé kurzy, které se konají v nově otevřeném a zároveň prvním českém Trading Flooru nedaleko Brna. Ten slouží jako zázemí k práci i relaxu pro všechny tradery, ktreré se chtějí neustále zlepšovat.

H2 Global Group s.r.o.

H2 Global Group s.r.o. je světovým lídrem a průkopníkem na poli vodíkových technologií pro zdravotnictví, lázeňství, wellness a krásu, zemědělství a chovatelství. Jejich cílem je zařazení molekulárního vodíku jako účinné látky do běžného života lidí, ale i korporátní a zdravotnické sféry, po vzoru japonského modelu, kde je molekulární vodík v podobě inhalační
terapie a obohacené vody již schválen ministerstvem zdravotnictví, práce a sociálních věcí jako zdravotnický prostředek pro použití ve zdravotnictví.

Bílkovci logo
BILKOVCI

Firma se zabývá komplexním finančním poradenstvím už více než 20 let a v průběhu času založili projekt #BILKOVCI.
#BILKOVCI si zakládají na kvalitě práce a dlouhodobém vztahu s klienty. Zabývají se také finanční gramotností, kterou chodí učit do základních škol. Řada jejich klientů jsou také profesionální sportovci.

RADIO ČAS

Původně ostravské Radio Čas vysílá dnes po celé Moravě a ve Slezsku. Za 25 let existence si jej oblíbilo statisíce posluchačů, kteří věří výběru hitů prověřeným Časem. V letošním roce plánuje velkolepou oslavu ve formě tradičního Megakoncertu, kde vystoupí řada hvězd české a slovenské hudební scény v čele s místní MEGAstar Ewou Farnou. Megakoncert Radia Čas pro všechny bezva lidi proběhne 25. listopadu v ostravské Ostravar Aréně.

ANOND PERFORMANCE s.r.o.

Specialisté na prodej těch nejzajímavějších supersportů.
Firma si zakládá především na lásce k autům. Jejich cílem je nabídnout klientům servis ve všech možných směrech od A do Z. Zakládají si na maximální kvalitě a spolehlivosti.

Elektro Emergency s.r.o.

Česká projekční firma fotovoltaických elektráren, která se ve spolupráci s holandskými inženýry podílí na projekci FVE, dotačním managementu a instalaci FVE pro klienty jako jsou Mubea, OSRAM, Husqvarna, Koupelny Ptáček, Město Opava a další.